Ev Depolama

Ev Depolama

Ev depolama nakliye işleri içerisinde veya fazla gelen eşyaların özel ayrılan yerlerde bekletilmesi işidir. Buralarda depolanacak olan eşyaların öncelikle kontrolleri yapılır. Hasar gedik durumlarına bakılır. Bundan sonra buradaki süre zarfında eşyalarla ilgili her türlü sorumluluk firmaya aittir. Sayım işi bittikten sonra eşyalar güzelce istiflenerek kendileri için ayrılan özel bölmelere yerleştirilir. Burada alınacakları güne kadar bekletilirler. Bekletme işlemi sırasında olabilecek her türlü sorunlara karşı isterseniz sigorta işlemi yaptırabilirsiniz. Böylece eşyalarınız konusunda güvenli bir yol takip etmiş olursunuz. Sigorta yaptırdığınız takdirde oluşabilecek sorunlardan firma sorumludur ve bedel ne ise ödemekle yükümlüdür.

İstanbul Ev Depolama Firmaları

Yeni teknolojik imkanlar sayesinde eğer isterseniz eşyalarınızın durumunu öğrenmek için online ortamda size verilen şifreyle girerek bilgisayardan eşyalarınızın takibini yapabilirsiniz. İsterseniz bizzat yerine giderek eşyalarınızı yerinde görerek içinizi rahatlatabilirsiniz. İstanbul ev depolama işleri konusunda işlerin düzenli yapılıp yapılmadığını görerek ferahlayabilirsiniz. Bunun için belli zaman ve tarih yoktur. Her an eşyalarınızın kontrolünü yapabilir ve takibini sağlayabilirsiniz.

İstediğinizde Eşyalarınız Evinize Getirilir

Bu işi yapan kaliteli firmalar ev depolama hizmeti olarak size eşyalarınızı istediğiniz zaman evinize getirme işlemi de yaparlar. Böylece istediğiniz zaman eşyalarınızı bu depolardan aldırıp getirtebilir ve tekrar dilediğiniz zaman depolara geri gönderebilirsiniz. Çok yönlü hizmetler sunan bu firmalarla çalışarak her an eşyalarınızdan haberiniz olmuş olur.