Eşya Taşıma

Eşya Taşıma

Hepimizin bildiği gibi   nakliyatçılık sektörü içinde bulunduğumuz çağın gereksinimlerini karşılayacak şekilde kendisini modernize etmeye devam ediyor. Bu çerçevede eşya taşıma artık sıradan bir işlem olarak görülmüyor ve firmamız kurumsal hizmetler ile çok daha konsept bir hizmet anlayışına dönüşüyor. Sektörün lider taşıma ve depolama hizmetlerini sizlere en iyi şekilde sunmaya çalışan firmamız en iyi ev taşıma ve depolama şirketi kategorsinde birinci sırada yer almaktadır.

Dolayısıyla firmamızdan başta evden eve nakliyat hizmetleri olmak üzere kara yolu yük taşımacılığı ve diğer pek çok farklı hizmet türünü bir arada talep edebileceğinizi büyük bir mutlulukla ifade etmek isteriz. Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeden hizmetlerimizin ayrıntılarının neler olduğunu aktarmaya çalışalım:

Eşya Taşıma Hizmetleri

  1. Ücretsiz ekspertiz çalışması taşınacak yük veya eşyanın boyut ya da ebatlarını tespit etmek üzere yerinde gerçekleştirdiğimiz bu inceleme müşteri memnuniyeti çerçevesinde tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır.

  2. Asansörlü taşıma hizmeti bugün için hasarsız ve hızlı taşımacılığın anahtarını elinde bulunduruyor. Dolayısıyla bu sistemi mutlaka uyguluyoruz

  3. Eşya paketleme ve ambalajlama bilindiği gibi eşyanın korunması için uygulanması zorunlu bir çalışma. Tabii bu noktada çok kısa bir hatırlatma ile konumuza devam edelim. Eşya paketleme ve ambalajlama çalışmamızda iki farklı konsept bulunuyor. Bunlardan bir tanesi eşyaların araca yüklenmesi sırasında esnasında oluşabilecek hasarlara karşı gerçekleştirmiş olduğumuz standart izolasyondur. Diğeri ise çok daha ayrıntılı ve içerisinde küçük parça eşyaların kolilere alınmasına kadar uzanan bir çalışmadır. Bu nedenle ayrıntılı bir paketleme ve ambalajlama hizmeti talebiniz varsa bunu mutlaka görüşmemiz sırasında belirtmenizi rica ediyoruz.

  4. Eşya sigortalama sistemimiz tüm nakil süreci içerisinde eşyalarınızın maddi anlamda güvence altına alınmasını sağlıyor

  5. Eşya depolama olarak adlandırılan yöntemli eşyanızın ulaşacağı bir adresinin olmaması durumunda bu eşyaları korumalı depolarımızda sizlerin teslim alacağı tarihe kadar muhafaza altına alıyoruz.

  6. Parça eşya taşıma veya diğer adıyla parsiyel eşya taşımacılık hizmetlerimiz sizleri ağır kargo masraflarından kurtarıyor.

  7. Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmetlerimizden son derece memnun kalacağınıza eminiz

  8. Fuar, kongre, müzik etkinliği ve çeşitli organizasyonlara yönelik özel taşımacılık

  9. İşyeri, ofis veya büro tarzında taşımacılık çalışmalarımızda uluslararası standartlar uyguluyoruz

Tabi hizmetlerimiz bu kadarla sınırlı değil. Lütfen ev taşıma kalite standartları çerçevesinde gerçekleştirmiş olduğumuz hizmetlerin detayları için firmamıza ulaşınız. Makul fiyatlar ve kredi kartı gibi ödeme seçenekleri ile hizmetlerimizden büyük memnuniyet duyacağınıza eminiz efendim. Esenlikler diliyoruz.